Juniorii ilfoveni nu se opresc, chiar dacă incidența este tot mai mare!

mar, 12 octombrie 2021

Este o acțiune de curaj din partea juniorilor din Ilfov, care sfidează pericolul îmbolnăvirii, în ciuda incidenței tot mai crescute de infectări cu COVID-19. Sigur, se respectă protocolul medical, dar trebuie să aibă mare grijă pe unde merg și cu cine interacționează. Iată rezultatele înregistrate în ultima rundă, cu specificația că sunt câteva partide care au fost oprite de la joc, din cauza incidenței foarte mari din localitățile respective:

Juniori U19, etapa 5
– Voința Domnești – CSȘ Ilfov 15 – 1
– FC Voluntari SA – ACS de Sănătate Buftea 3 – 1
– CS Glina – CSL Ștefăneștii de Jos 3 – 7
– ACSO Viitorul Pantelimon – Academica Clinceni 1 – 1
– Voința 2018 Crevedia – CS Măgurele, nu s-a jucat

Juniori U17, etapa 4
Seria 1
– CS Afumați – AFC Viitorul București 3 – 8
– ACS de Sănătate Buftea – ACS Juniors Berceni 1 – 4
– CSO Bragadiru – SC Popești Leordeni 0 – 3
– Academica Clinceni – CS Brănești, nu s-a jucat
Seria 2
– ACS de Sănătate Buftea – ACS Viitorul Dragomirești Vale 5 – 1
– Voința 2018 Crevedia – Viitorul Petrăchioaia, anulat
– CS Balotești 1 – FC Voluntari SA, anulat
– CS Ciorogârla – CS Otopeni, nu s-a jucat

Juniori U13, etapa 4
Seria 1
– Viitorul Dragomirești Vale – CS Concordia Chiajna 1 – 16
– CS Cernica – ACS Dârvari 12 – 0
– Popești Leordeni – Viitorul Vidra 3 – 0
– Academica Clinceni – Viitorul Pantelimon 7 – 0
– CS Ciorogârla – CS Berceni 3 – 2
– FC Voluntari 2 SA – ACS Juniors Berceni 0 – 4
– CSL Ștefăneștii de Jos – CSO Bragadiru 0 – 3
– CS Brănești – ACS Voința Domnești 0 – 11
Seria 2
– CS Afumați – AS Codrii Vlăsiei Moara Vlăsiei 8 – 0
– CS Stejarul Gruiu – Școala de Fotbal Eugen Nae 3 – 0
– FC Voluntari SA – CS Tunari 0 – 3
– AS Școala de Fotbal ARD Snagov – CS 2 Balotești 9 – 0
– CS 1 Balotești – CSL Ștefăneștii de Jos 12 – 0
– ACS Corbeanca – COCO Athletic Buftea 2 – 3
– CS Otopeni – AS Voința 2018 Crevedia, nu s-a jucat
– ACS de Sănătate Buftea – Viitorul petrăchioaia, nu s-a jucat

Juniori U11, etapa 4
Seria 1
– CSL Ștefăneștii de Jos – CS Olimpic Snagov 0 – 7
– CS Stejarul Gruiu – CS Cernica 15 – 1
– FC Voluntari SA – AS Codrii Vlăsiei Moara Vlăsiei 8 – 2
– CSȘ Ilfov – AS Școala de Fotbal ARD Snagov 1 – 5
– Viitorul Petrăchioaia – CS Balotești, nu s-a jucat
Seria 2
– Voința 2018 Crevedia – Voința Domnești 5 – 0
– ACS de Sănătate Voința Buftea – Popești leordeni 9 – 1
– CS Chitila – ACS Mihnea Alexandru 8 – 4
– ACS Viitorul Dragomirești Vale – CS Concordia Chiajna 1 – 14
– AS Star Team – FC Voluntari 2 SA 0 – 3
– AS Sporting OL – Academica Clinceni 2 – 4

Juniori U9, Gheorghe Ola, etapa 4
Seria 1
– Coco Athletic – CS Balotești 5 – 2
– FC Voluntari 2 SA – CS Concordia Chiajna 10 – 2
– AS Voința Snagov – AS Speranța Săbăreni 3 – 0
– CSL Ștefăneștii de Jos – ARD Snagov 4 – 3
Seria 2
– FC Voluntari SA – Sporting 2019 OL 2 – 4
– CS Olimpic Snagov – ACS Unirea Dobroești 5 – 2
– CSȘ Ilfov – ACS Mihnea Alexandru 6 – 3

Niciun comentariu

adauga un comentariu