Flash News – Unirea Campina – FC Chitila 2-1. Chitila a ratat calificarea!

mie, 20 iunie 2012

Partida dintre Unirea Câmpina și FC Chitila a început pe stadionul din Ștefănești. Este 0-0.  Campioana Bucureștiului evoluează în fața celei mai bune echipe din campionatul județean din Prahova, Unirea Câmpina.

După primele 45 de minute, pe stadionul din Ștefănești scorul este egal, 0-0. Până acum, FC Chitila a dominat în prima parte a partidei, având și o ocazie clară de a marca. Gol marcat de Câmpina, care conduce cu 1-0 în repriza secundă. Golul a fost marcat de Andrei Ciobanu, minutul 60, iar pentru Chitila a egalat Paul Iordache în minutul 65.

Din păcate, în minutul 90, Cernea a marcat din 5 metri, aducând tristeţea în rândul ilfovenilor. Chitila pierde barajul pentru Liga a III-a

5 de comentarii pentru "Flash News – Unirea Campina – FC Chitila 2-1. Chitila a ratat calificarea!"