Clinceni – Domnești 5-1 / Execuție în amicalul ilfovean

lun, 22 iulie 2013

Sâmbătă, Clinceniul a oferit o mostră de fotbal, trecând la pas de Domnești într-un amical disputat în Ilfov.

Golurile celor de la Clinceni au fost marcate de : Balauru, Păun, Mihai 2 și Chețan.

În prima repriză, Vasile Constantin a folosit formula: Iancu – Andrei, Mihai, Simera, Dumitru – Gheorghe Marius, Păun, Tudor, Chetan – Balauru, Parnescu.

Acesta au folosit formula de bază în prima repriză, iar asta s-a văzut, scorul fiind de 3-0. Meciul s-a disputat în 3 reprize a câte 30 de minute, iar în cea de a 2-a, Clinceniul a folosit o formulă plină de copii. În a treia, Clinceniul a revenit, iar aceștia au stabilit scorul final: Clinceni – Domnești 5-1.

Scorul pe reprize:

Repriza 1: 3-0

Repriza 2: 0-1

Repriza 3: 2-0

3 de comentarii pentru "Clinceni – Domnești 5-1 / Execuție în amicalul ilfovean"
  1. nicu spune:

a fost blat

2. anonim spune:

aa fost scorul asta ptr ca a arbitrat antrenorul de portari al clinceniului care lea dat 2 penalltiuri o echipa foarte slaba clinceni