AS VIITORUL PETRĂCHIOAIA – stă
AS GLORIA BURIAȘ – AS GLORIA ISLAZ
AS SPERANȚA SĂBĂRENI – ACS VICTORIA TÎNGANU
CS STEFĂNEȘTI II – ACS FULGERUL CERNICA 0-6
AS VULTURII PASĂREA – FC VIITORUL GĂNEASA 2-0 -meci întrerupt după ce arbitrul a fost lovit de un jucător de la Găneasa.
AS PESCĂRUȘUL GRĂDIȘTEA – CS VIITORUL DRAGOMIREȘTI VALE 8-4

14 de comentarii pentru "Rezultatele etapei intermediare din Liga a 4-a sunt pe IlfovSport"
  1. Bogdan spune:

Pescărușul Gradistea – Dragomiresti 4-1(pauza)

• Bogdan spune:

Pescarusul Gradistea – Viitorul Dragomiresti 8-4
      Victorie fără drept de apel a Pescărușilor, in ciuda daruintei de care a dat dovada Dragomiresti.

2. gradistea spune:

Multumim Dragomiresti! Participam si noi la play off :)) pacat ca v a ti vandut pt mici si bere :)))

3. flavius spune:

Nimeni nu vede ca la izlaz sa construit o echipa frumoasa 6 meciuri 5 victorie și o infringer ca grădiștea la ei cu arbritri

4. flavius spune:

Meci interesant etapa următoare la izlaz speram ca echipa gazda sa continue parcursul Bun bafta gloria

5. flavius spune:

Meci nebun la bursa cu izlaz 3 la 1 pentru gazde la pauza 4 la 3 final pentru izlaz golul decisiv în minutul 90 sa nu va mai zic ca fluierași au dat 2 minute de prelungire și după ce sau terminat minutele au mai dat 5 minute

6. sebi spune:

Bravo băieților de la islaz sa știți ca au un grup frumos și nu cedează nici o data au meritat victoria și la bursa eu cred ca dacă terenul era bun ne dădeau multe au doi atacanți buni mijloc Bun și apărare Bună este alta echipa fata de ce știam noi cinste lor felicitari

7. alecu spune:

Ai dreptate am jucat la ei săptămână trecuta și am pierdut cu 4 la 0 au doi atacanți buni rău de tot și o echipa frumoasa cinste lor felicitari

8. alecu spune:

Grădiștea numai cu manevre așa cică iau furat și pe izlaz au bătut cu arbritri la grădiștea hoți rușine grădiștea uitați și voi la echipe care muncesc pe teren și grădiștea la dau 100 de lei arbitrilor și câștigă altfel nu pot doar cu fluierași rușine gradistea

9. Val spune:

Speranta Sabareni-Victoria Tanganu 2-2.Meci anost,rezultat echitabil.

10. florin spune:

Vali, cred ca ai vazut alt meci sabareni tanganu de spui ca a fost anost. A fost un meci placut, antrenant, rezultat intr.adevar echitabil.

11. gabi spune:

De ce oare este lumea dusa în eroare cu rezultatele de la liga 4 cheag dacă unele persoane le spune ca sunt greșite rezultatele faceți ceva ca informați lumea prost

12. Val spune:

Florin,eu cred ca am vazut totusi acest meci,Sabareni-Tanganu.Partida nu a fost placuta,extrem de multe pase gresite,mingi la bubuiala,faulturi cu nemiluita,evident cei de la Sabareni au excelat,nu s-a jucat deloc pe constructie,aproape exclusiv cu mingi lungi.Nu e suficienta doar daruirea jucatorilor ca meciul sa fie placut si antrenant.